uz augšu

Par mums

Mūsu galvenie klienti ir mūsdienīgi cilvēki, kuri mūsu izstrādātajos apģērbos vēlas izskatīties moderni, eleganti un pievilcīgi, kā arī šajā apģērbā justies ērti un komfortabli.

Mēs orientējamies uz Latvijas dizaineru daudzgadīgo modes kultūru un papildinām to ar mūsdienīgu Eiropas modes tendenču rozīnīti. Mūsu modeļi izceļas ar savu oriģinalitāti. Tieši ar to mēs atšķiramies no lielajiem veikaliem un masu apģērbu ražotājiem.

Salons

Mūsu uzņēmums pastāv kopš 1999. gada un līdz pat šai dienai mēs gūstam panākumus savu klientu vidū. Mūsu modeļi lieliski pieguļ augumam un tos ir ērti valkāt. Pie mums strādā augsti kvalificēti speciālisti ar lielu pieredzi un bagātu iztēli. Mēs nodarbojamies arī ar apģērbu labošanu un atjaunošanu, strādājam ar dabiskām kažokādām un ādu.
Es esmu modes dizainere ar plašu pieredzi, aicinu Jūs pie mums, lai Jūs paši varētu pārliecināties par visu iepriekšminēto un izjust mūsu ražoto apģērbu šarmu, un varbūt kļūt par mūsu cienījamo klientu. — Olga Glazkova, salona īpašniece

Atgriezeniskā saite


Sūtīt